
Ответы на них практически отсутствуют. Но украинцы уже доказали, что они найдут выход ыз любою сложной ситуации. Мы и армию вооружим, и себя сохраним.
Сегодня жители дома №19 по ул. Ленина самоорганизовались и привели в порядок подвал под своим домом. Потрудиться пришлось много, но все понимали, что это надо сделать. Работали целый день. Результат налицо. Из подвала вытащили кучу мусора, который копился там годами.
«Теперь будет где спрятаться от обстрела» - резюмировали инициаторы. Появилась уверенность в своих силах.
А что-же те, кому положено думать о безопасности горожан? Пока молчат…
P.S/ Отдел чрезвычайных ситуаций прислал свой комментарий. Подаю в оригинале: " у швидкоспоруджуваних захисних спорудах цивільного захисту, найпростіших укриттях та спорудах подвійного призначення - населення міст, віднесених до груп цивільного захисту, яке не підлягає евакуації у безпечне місце, а також інших населених пунктів.
Так гласит ст.32 кодекса гражданской защиты Украины, а что такое найпростіші укриття: все там же находим ответ:
Найпростіше укриття - це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період.
А кто должен заботиться о содержании:
Утримання захисних споруд цивільного захисту у готовності до використання за призначенням здійснюється суб’єктами господарювання, на балансі яких вони перебувають (у тому числі споруд, що не увійшли до їх статутних капіталів у процесі приватизації (корпоратизації), за рахунок власних коштів.
Вопрос к функционерам.
Для вирішення питань щодо укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та суб’єкти господарювання завчасно створюють фонд таких споруд.
Порядок створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку визначається Кабінетом Міністрів України.
Но постанови КМ України нема до сих пір, не встигають працювати.
Так что если население не думает о своих подвалах то кто должен за них думать-начальник жека или начальник отдела."
Коментарі
Дописати коментар