Перейти до основного вмісту

Бард Асауленко: «Битва музикантів» з продовженням

Вже майже рік, як у Кіровограді молодими людьми, поціновувачами акустичної музики і співів під неї, було започатковано конкурс «Битва музикантів», який більш-менш регулярно проводиться у галереї«Єлісаветград».

18 червня на «Битву…» подався і наш земляк, мій колега-журналіст, а у 90-х роках призер і дипломант численних всеукраїнських фестивалів, Віталій Асауленко. З ним ми і поспілкувалися по поверненні…





- Розкажи, Віталію, про цей музичний захід.
- Ну, це така собі акустична тусовка, участь у якій може взяти кожен бажаючий, сплативши 15 гривень. Стільки ж сплачують і глядачі. Набрана сума і складає фонд конкурсу. Журі, як мені здалося на початку, обирається довільно із числа глядачів, яке виставляє бали виконавцям – від одного до п’яти. Хто набирає найбільше балів – проходить у наступне коло. І так доти, поки не залишиться один. Тобто, переможець, якому і дістається фонд…
- Ти сказав, тобі здалося, що журі обирається довільно. А це не так?
- Гадаю, ця довільність підлаштована. Бо ж як тоді пояснити, що двома своїми піснями я зірвав овації і респект публіки, яких, як зізнався мені один із завсідників цього конкурсу, зала галереї ще не чула. А один із суддів, навіть, скочив тиснути мені руку. Ну, думаю, хто ж тепер, як не я, «зірву банк»… Та от музиканти «пішли на третє коло», а моє прізвище для виступу не називають. Я до організатора, мовляв я «плохо нє понял». А він мені: так ви ж не пройшли у наступне коло. І показав оцінки журі – лиш одна четвірка, а то двійки та трійки. Причому і від того, хто палко тряс мені руку. Я заплакав і пішов.
- … І пішов, як можна прочитати на сайті кіровоградської «Першої електронної газети», не до готелю плакати далі, а виступити у редакції цього інтернет-ресурсу.
- Отож! Що ще раз доводить мою підозру в упередженості журі, бо як повідомили «електронники», до мене вони ще не запрошували виступати до себе жодного учасника цього конкурсу. Навіть, його переможців.
- Тобто, ти хочеш сказати, що більше твоєї ноги не буде на «Битві музикантів»?
- Ніколи не кажи «ніколи». За час своєї бардівської практики я вже звик, як там про Висоцького було сказано: «На репетиціях він кращий, а ролі дістаються іншим». Та й не для журі я врешті співаю – для людей. Їхні щирі оплески та овації, позитивні емоції – це те, заради чого варто творити. За що я їм дуже і дуже вдячний. А ще вдячний президентові міського відділення УСПП Михайлові Бур’янському за посильну матеріальну підтримку у цьому моєму вояжі.
Пропоную читачам подивитися відео з піснями автора та виконавця. 
Вадим Степанець

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Громадська рада. Бенефіс Максима Ільченка

В ідбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради. На порядку денному питання облаштування тротуарів та доріг в місті, освітлення вулиць, дитячі майданчики та закупівля необхідного для дитячих спортивних шкіл. Перші три питання в компетенції заступника міського голови з питань ЖКГ. Отже, доповідав Максим Ільченко. Ремонт доріг, тротуарів в місті – це прерогатива міської влади. І фінансування має бути з міського бюджету. Нажаль, міський бюджет, як доповів Ільченко, «потягти» все не в змозі. Зробити ремонт другої об’їзної дороги можливо тільки шляхом спільного фінансування. Міська влада спробує це зробити. Кошти на облаштування тротуару по другій об’їзній будуть закладені на наступний рік. Освітлення міста є актуальним для міста. Максим Ільченко повідомив, що це питання для нового керівника ККП є пріоритетним. Зараз на цій дільниці новий керівник. Він займається впровадженням новітніх технологій, енергозберігаючих ламп. Роботи провод...

Представники громадськості результатами роботи депутатської комісії не задоволені

  Результатів рооти комісії з питань законності та реалізації державної регуляторної комісії у сфері господарської діяльності в місті очікувало багато мешканців. Саме ця комісія опікується питаннями етики та поведінки депутатів Світловодської міської ради. Засідання відбулося 1 вересня. На засідання прийшли представники громади. Підсумками роботи членів комісії світловодці розчаровані. Про це говорили мені ті, хто відвідав засідання.    Чому так сталося? Тут все просто. Жителі міста очікують, що міський голова та й весь депутатський корпус, зможе законно втрутитися в конфлікт між депутатом міської ради Максимом Бакуменко та військовим Вадимом Брусликом. Мешканці міста однозначно підтримали захисника. Про конфлікт можна почитати на Світловодськ Live . ( http://svitlovodsklive.blogspot.com/ ) Міський голова Андрій Маліцький обіцяв створити комісію щодо депутата Бакуменка. Час ішов, але про комісію ніхто нічого не чув. В той же час, депутат написав скаргу на Вадима Бруслика ...

СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ у селі Талова Балка

Спасо-Преображенський храм в селі Талова Балка є однієї із найкращих архітектурних пам’яток Кіровоградщини та відомий своєю історією не тільки на теренах України а й поза її межами. З давніх часів Талова Балка славилася своїми краєвидами та цілющою енергетикою місця, на якому стоїть церква. Молячись у цій канонічній споруді в душі настає мир і спокій. Багато людей відвідувало та й досі відвідує ці благодатні місця. Будівництво Спасо-Пре­о­бра­женсь­кої церкви розпочалося на початку дев'ятнадцятого століття місцевим поміщиком, генерал-майором царської армії у відставці Федором Боровським. Нажаль до освяти Федір Артемійович не дожив, тож його справу продовжив рідний брат Іван Боровський. Автором проекту храму був Родіон Казаков, до речі у Спасо-Преображенського храму є брат близнюк храм святої Варвари який знаходиться у Москві на вулиці Варварка. Дослідники завірили, що ці два храми дуже схожі. Під час війни Спасо-Преображенський храм занепав, богоборці використовували його я...