Перейти до основного вмісту

Чи потрібні Світловодську нові руїни?

 


Цей будинок знають практично всі мешканці міста

Старше покоління знає його, як Будинок техніки, в якому розташовувалася технічна бібліотека та конференц-зал заводу Чисті метали. Інші знають його, як філіал Укрінбанку. Зараз в цьому будинку функціонує протестантська церква.

Слід зауважити, це не просто будинок, це комплекс споруд, в якому раніше було виробництво. Зараз охороняти та забезпечувати його безпечність має Фонд держмайна України, але цей комплекс практично є безхазяйним. Зараз він у занехаяному стані. Ось тільки декілька фото.








Заради об’єктивності, слід зазначити, що міська влада не залишалася осторонь проблеми. Міський голова та депутати і минулої каденції, і діючі зверталися до Фонду з відповідними пропозиціями щодо приватизації об’єкту. Втім, позитивний результат відсутній.

Проблема отримати руїну в центрі міста хвилює і мешканців міста. Вони неодноразово піднімали питання перед міською владою.

У вересні цього року Громадська рада при виконавчому комітеті Світловодської міської ради звернулася до Президента України. Офіс Президента, в свою чергу, офіс президента доправив звернення ради до Департаменту приватизації, у відданні якого і знаходиться об’єкт.

У листопаді Громадська рада отримала відповідь від заступника директора поважної організації Тетяни Буртняк. Читач може ознайомитися з текстом з фото документу.

 


Суть його в тому, що до комплексу входить трансформаторна підстанція, яка забезпечує електропостачанням 76 побутових та 17 юридичних споживачів. Вона не підлягає приватизації, тому останню приватизацію не можливо провести, поки не буде вирішене питання щодо використання підстанції. Що з цього приводі робить поважна організація, вона не повідомляє.

Цікаво, чи не так? «Казнить нельзя помиловать».

На наступному засіданні Громадська рада обов’язково розгляне шляхи можливого вирішення питання.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Громадська рада. Бенефіс Максима Ільченка

В ідбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради. На порядку денному питання облаштування тротуарів та доріг в місті, освітлення вулиць, дитячі майданчики та закупівля необхідного для дитячих спортивних шкіл. Перші три питання в компетенції заступника міського голови з питань ЖКГ. Отже, доповідав Максим Ільченко. Ремонт доріг, тротуарів в місті – це прерогатива міської влади. І фінансування має бути з міського бюджету. Нажаль, міський бюджет, як доповів Ільченко, «потягти» все не в змозі. Зробити ремонт другої об’їзної дороги можливо тільки шляхом спільного фінансування. Міська влада спробує це зробити. Кошти на облаштування тротуару по другій об’їзній будуть закладені на наступний рік. Освітлення міста є актуальним для міста. Максим Ільченко повідомив, що це питання для нового керівника ККП є пріоритетним. Зараз на цій дільниці новий керівник. Він займається впровадженням новітніх технологій, енергозберігаючих ламп. Роботи провод...

Представники громадськості результатами роботи депутатської комісії не задоволені

  Результатів рооти комісії з питань законності та реалізації державної регуляторної комісії у сфері господарської діяльності в місті очікувало багато мешканців. Саме ця комісія опікується питаннями етики та поведінки депутатів Світловодської міської ради. Засідання відбулося 1 вересня. На засідання прийшли представники громади. Підсумками роботи членів комісії світловодці розчаровані. Про це говорили мені ті, хто відвідав засідання.    Чому так сталося? Тут все просто. Жителі міста очікують, що міський голова та й весь депутатський корпус, зможе законно втрутитися в конфлікт між депутатом міської ради Максимом Бакуменко та військовим Вадимом Брусликом. Мешканці міста однозначно підтримали захисника. Про конфлікт можна почитати на Світловодськ Live . ( http://svitlovodsklive.blogspot.com/ ) Міський голова Андрій Маліцький обіцяв створити комісію щодо депутата Бакуменка. Час ішов, але про комісію ніхто нічого не чув. В той же час, депутат написав скаргу на Вадима Бруслика ...

СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ у селі Талова Балка

Спасо-Преображенський храм в селі Талова Балка є однієї із найкращих архітектурних пам’яток Кіровоградщини та відомий своєю історією не тільки на теренах України а й поза її межами. З давніх часів Талова Балка славилася своїми краєвидами та цілющою енергетикою місця, на якому стоїть церква. Молячись у цій канонічній споруді в душі настає мир і спокій. Багато людей відвідувало та й досі відвідує ці благодатні місця. Будівництво Спасо-Пре­о­бра­женсь­кої церкви розпочалося на початку дев'ятнадцятого століття місцевим поміщиком, генерал-майором царської армії у відставці Федором Боровським. Нажаль до освяти Федір Артемійович не дожив, тож його справу продовжив рідний брат Іван Боровський. Автором проекту храму був Родіон Казаков, до речі у Спасо-Преображенського храму є брат близнюк храм святої Варвари який знаходиться у Москві на вулиці Варварка. Дослідники завірили, що ці два храми дуже схожі. Під час війни Спасо-Преображенський храм занепав, богоборці використовували його я...