Перейти до основного вмісту

Туман навколо "Світловодськпобуту". Частина ІІ

Нагадаю читачу, що війна з СП ТОВ «Світловодськпобут», до якої раптово долучився міський голова Юрій Котенко здалася мені дивною. Навколо неї, як на мене, утворився туман. С метою розібратися в проблемі і, можливо, розвіяти туман, я вирішив дослідити деякі питання, які піднімалися на нараді у міського голови, що відбулася 21 жовтня 2014 року.
Отже, за твердженням громадських активістів за час існування в СП ревізійна комісія на підприємстві не працювала. Генеральний директор СП Володимир Михалик у своєму інтерв’ю спростовував цю інформацію і показав звіт. То невже міський голова не має такого звіту? Я зробив інформаційний запит на міського голову і отримав копію звіту ревізійної комісії від 23 травня 2014 року. У складі комісії працювали представники підприємства, фінуправління виконкому та незалежної аудиторської фірми.  Отже, на момент проведення зборів в кабінеті міського голови, 21 жовтня 2014 року, ревізійна комісія уже попрацювала та відзвітувала. Дивно, але Юрій Котенко не спростував тезу про відсутність перевірок СП.
У згаданому документі ревізійна комісія відзвітувала про перевірку питання, які перед нею поставили засновники. У висновках комісії зазначено, що порушень в роботі підприємства немає. Не буду зараз перераховувати усі питання, які перевіряла ревізійна комісія. Допитливий читач зможе це зробити сам. Зупинюся тільки на окремих питаннях.
На уже відомих читачу зборах, звучала теза про те, що СП розпродав парк автомобілів за низькими цінами. Мене це зацікавило. Серед покупців був і виконавчий комітет Світловодської міської ради. У жовтні 2012 року він придбав на підприємстві легковий автомобіль SKODA модель OKTAVIA TOUR випуску 2007 року за 37 605 гривень. Як для виконкому, то це досить вдале придбання. А як для підприємства? Пропоную читачу самому зробити висновок. Отже, чи можна після цього звинувачувати СП у розтранжирюванні майна? Висновок ревізійної комісії з цього приводу звучить так: «відчуження основних засобів здійснювалось згідно діючого законодавства та відповідно до Статуту підприємства».
Іншою, цікавою темою, на зібранні була тема Генерального директора. Звучала думка, що Володимир Михалик залишається виконуючим обов’язки керівника. Мер з цього приводу промовчав. Сам Михалик повідомив, що він уже Генеральний директор СП ТОВ «Світловодськпобут» і призначений засновниками підприємства. Я зробив інформаційний запит на міського голову щодо надання копії протоколу про призначення Генерального директора та визначення рівня заробітної плати. У отриманій відповіді зазначено, що мій «…запит направлено належному розпоряднику». Особисто мене це здивувало. Адже копії протоколів засідань засновників мають бути у кожного засновника. Якщо так, то чому мені відразу не давати запитувану інформацію?
Інформацію стосовно призначення Михалика Генеральним директором СП я все ж отримав. Я своїми очами бачив протокол щодо його призначення Генеральним директором. Цей протокол підписав особисто Юрій Миколайович Котенко, який згідно рішення Світловодської міської ради  №222 від 24 травня 2011 року є її представником в СП ТОВ «Світловодськпобут». Підпис є дійсним і правомочним. Втім, на зібранні мер про це ані слова. Чому, Юрію Миколайовичу? Адже ваше мовчання тоді в уяві присутніх спотворювали загальну картину. Вам це вигідно?
По мірі просування у вивченні отриманої інформації я розумів, що туман навколо «Світловодськпобуту» не зникає, а стає тільки густішим. У цьому я переконався, коли отримав деякі документи щодо законності створення самого підприємства.
Далі буде…
Вадим Степанець

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Громадська рада. Бенефіс Максима Ільченка

В ідбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради. На порядку денному питання облаштування тротуарів та доріг в місті, освітлення вулиць, дитячі майданчики та закупівля необхідного для дитячих спортивних шкіл. Перші три питання в компетенції заступника міського голови з питань ЖКГ. Отже, доповідав Максим Ільченко. Ремонт доріг, тротуарів в місті – це прерогатива міської влади. І фінансування має бути з міського бюджету. Нажаль, міський бюджет, як доповів Ільченко, «потягти» все не в змозі. Зробити ремонт другої об’їзної дороги можливо тільки шляхом спільного фінансування. Міська влада спробує це зробити. Кошти на облаштування тротуару по другій об’їзній будуть закладені на наступний рік. Освітлення міста є актуальним для міста. Максим Ільченко повідомив, що це питання для нового керівника ККП є пріоритетним. Зараз на цій дільниці новий керівник. Він займається впровадженням новітніх технологій, енергозберігаючих ламп. Роботи провод...

Представники громадськості результатами роботи депутатської комісії не задоволені

  Результатів рооти комісії з питань законності та реалізації державної регуляторної комісії у сфері господарської діяльності в місті очікувало багато мешканців. Саме ця комісія опікується питаннями етики та поведінки депутатів Світловодської міської ради. Засідання відбулося 1 вересня. На засідання прийшли представники громади. Підсумками роботи членів комісії світловодці розчаровані. Про це говорили мені ті, хто відвідав засідання.    Чому так сталося? Тут все просто. Жителі міста очікують, що міський голова та й весь депутатський корпус, зможе законно втрутитися в конфлікт між депутатом міської ради Максимом Бакуменко та військовим Вадимом Брусликом. Мешканці міста однозначно підтримали захисника. Про конфлікт можна почитати на Світловодськ Live . ( http://svitlovodsklive.blogspot.com/ ) Міський голова Андрій Маліцький обіцяв створити комісію щодо депутата Бакуменка. Час ішов, але про комісію ніхто нічого не чув. В той же час, депутат написав скаргу на Вадима Бруслика ...

СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ у селі Талова Балка

Спасо-Преображенський храм в селі Талова Балка є однієї із найкращих архітектурних пам’яток Кіровоградщини та відомий своєю історією не тільки на теренах України а й поза її межами. З давніх часів Талова Балка славилася своїми краєвидами та цілющою енергетикою місця, на якому стоїть церква. Молячись у цій канонічній споруді в душі настає мир і спокій. Багато людей відвідувало та й досі відвідує ці благодатні місця. Будівництво Спасо-Пре­о­бра­женсь­кої церкви розпочалося на початку дев'ятнадцятого століття місцевим поміщиком, генерал-майором царської армії у відставці Федором Боровським. Нажаль до освяти Федір Артемійович не дожив, тож його справу продовжив рідний брат Іван Боровський. Автором проекту храму був Родіон Казаков, до речі у Спасо-Преображенського храму є брат близнюк храм святої Варвари який знаходиться у Москві на вулиці Варварка. Дослідники завірили, що ці два храми дуже схожі. Під час війни Спасо-Преображенський храм занепав, богоборці використовували його я...