Перейти до основного вмісту

Демонтувати неможливо добудовати



Засідання виконкому розпочалося не в кабінеті міського голови, як завжди, а біля недобудованого корпусу школи №1. Валентин Козярчук влаштував екскурсію для себе та членів виконкому.
Там вони побачили таке.




Під час огляду об’єкту міський голова постійно пропонував членам виконкому визначитися в питанні долі школи. Зокрема, він зауважив, що рами на вікнах та батареї опалення прийдеться міняти. Після екскурсії, уже в кабінеті міського голови, члени виконкому продовжили засідання.

Першим розглянули питання роботи дошкільних закладів у літній період та відправили на розгляд сесії програму «Шкільне харчування» на 2016-2020 роки. Далі, в контексті освіти, Валентин Козярчук продовжив розмову щодо оглянутого корпусу СШ№ 1. Питання гамлетівське: охороняти дорого, а демонтувати – то це ж проти розвитку школи. До того ж, особливого прибутку від демонтажу ми не отримаємо. Розгорнулася дискусія. Мер хоче, щоб кожний член виконкому визначився з цього приводу.  Але зробити це було важко. Дуже не хотілося демонтувати! Це спонукало до досить цікавих пропозицій. Так один з членів виконкому запропонував замурувати всі входи, а зсередини встановити датчики руху та зберегти будівлю до кращих часів. Правда, залишається питання: що робити, якщо спрацювали датчики. Як проникнути в будівлю та затримати крадіїв? Отже, члени виконкому поки що з цього приводу не визначилися. Думаю, що міський голова теж.
Далі члени виконавчого комітету розглянули проект рішення щодо оптимізації ліжкового фонду лікарні. Робиться це за ініціативою «зверху». Як доповідав головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко, ліжкомісця будуть скорочувати в три етапи: до 1 липня, до 1 жовтня та до 15 грудня 2016 року. Кількість скорочення ліжок буде визначатися ОДА за певною методикою.
На виконкомі знову вирішували питання щодо знесення дерев. Буде знесено 29 дерев по місту, але замість них інші. Втім, за знесення дерев УЖКГ не платить ні копійки.
Далі було розглянуте питання щодо благодійних внесків в ЦРЛ.  З цього приводу працювала комісія. Вона перевірила надходження та використання благодійних внесків лікарнею за 2015 рік. Доповідав депутат міськради, заступник голови комісії Андрій Маліцький. У комісії є претензії до того, як збираються і використовуються «добровільні» кошти пацієнтів. Комісія пропонує вжити заходи щодо того, щоб внески дійсно були добровільними та використовувалися під контролем Наглядової ради. Виконком погодився з цим.
Виконком дозволив підприємцю надавати послугу з прокату спортивне знаряддя, а саме роликових ковзанів, тенісних столів тощо. Також, у нас буде ще один провайдер інтернету та кабельного телебачення. Зроблений крок на шляху енергозбереження. На території міського спорткомплексу дозволили розташувати модульну котельню. Тож, можливо взимку буде працювати басейн.

Вадим Степанець

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Громадська рада. Бенефіс Максима Ільченка

В ідбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради. На порядку денному питання облаштування тротуарів та доріг в місті, освітлення вулиць, дитячі майданчики та закупівля необхідного для дитячих спортивних шкіл. Перші три питання в компетенції заступника міського голови з питань ЖКГ. Отже, доповідав Максим Ільченко. Ремонт доріг, тротуарів в місті – це прерогатива міської влади. І фінансування має бути з міського бюджету. Нажаль, міський бюджет, як доповів Ільченко, «потягти» все не в змозі. Зробити ремонт другої об’їзної дороги можливо тільки шляхом спільного фінансування. Міська влада спробує це зробити. Кошти на облаштування тротуару по другій об’їзній будуть закладені на наступний рік. Освітлення міста є актуальним для міста. Максим Ільченко повідомив, що це питання для нового керівника ККП є пріоритетним. Зараз на цій дільниці новий керівник. Він займається впровадженням новітніх технологій, енергозберігаючих ламп. Роботи провод...

Граблі світловодського міського голови

Минулого тижня світловодський міський голова несподівано запросив на пресконференцію місцевих журналістів та блогерів.  До цього цього мер або самостійно робив дописи чи відео в соцмережах, або запрошував окремих журналістів. А тут несподівано... Призначено було на суботу, на 10.00. колеги зібралися вчасно, а от міський голова... Запізнився, ой, затримався, хвилин на сорок. Автор цих строк не відвідував пресконференції і минулми мерів, але тарки запізнень/затримок не припоминає.  Сподіваюся, що в подальшому такого не буде. Хочу відзначити і новинку в таких заходах. Було запропоновано зареєструватися заздалегідь та обов'язково повідомити про питання, яке будеш задавати. Чесно, проігнорував. Просто прийшов. Ні, не вигнали.  Тепер по суті. Питання колег були не нові. Вони давно обговорюються в соцмережах. Про світло, тепло, харчування дітей. Відповіді уже також давно озвучені. Не бачу сенсу повторювати. Мене ж цікавило тільки одне питаннях - що міський голова запропонує...

СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ у селі Талова Балка

Спасо-Преображенський храм в селі Талова Балка є однієї із найкращих архітектурних пам’яток Кіровоградщини та відомий своєю історією не тільки на теренах України а й поза її межами. З давніх часів Талова Балка славилася своїми краєвидами та цілющою енергетикою місця, на якому стоїть церква. Молячись у цій канонічній споруді в душі настає мир і спокій. Багато людей відвідувало та й досі відвідує ці благодатні місця. Будівництво Спасо-Пре­о­бра­женсь­кої церкви розпочалося на початку дев'ятнадцятого століття місцевим поміщиком, генерал-майором царської армії у відставці Федором Боровським. Нажаль до освяти Федір Артемійович не дожив, тож його справу продовжив рідний брат Іван Боровський. Автором проекту храму був Родіон Казаков, до речі у Спасо-Преображенського храму є брат близнюк храм святої Варвари який знаходиться у Москві на вулиці Варварка. Дослідники завірили, що ці два храми дуже схожі. Під час війни Спасо-Преображенський храм занепав, богоборці використовували його я...