Перейти до основного вмісту

Понеділок, після Дня місцевого самоврядування

Сьогоднішній ранок став справжнім випродуванням для жителів міста. З ранку телефонують знайомі і діляться враженням від спроби дістатися роботи.
Ожеледиця в місто прийшла, як завжди несподівано, вночі. А зранку настав колапс. Всього декілька вражень від знайомих.
Школярам зранку повідомили, що б вони цього дня до школи не йшли. Але… чи то не всім вдалося зателефонувати, чи просто батьки дитину без догляду не можуть покинути дома одну, але діти до школи пішли. Пішли й вчителі. Пішли – це образно сказано. Йшли, падали, піднімалися та знову йшли. Поминали не злим добрим словом комунальників та владу. Добре, якщо двірник встиг посипати тротуар, ну, хоть невеликий клаптик. Добре виручила алея дерев, що розділяє вулицю Леніна. Отже, пішоходи якось пробували пересуватися.


А от з маршрутками зовсім погано. Дорогу чимось зранку посипали. Але, чи то посипали погано,  чи то посипали мало. Авто пересувалися зі швидкістю пішоходів, буксували. Що думали водії про дорогу та владу було чути навіть незважаючи на гуркіт моторів.
По Табурищу їхав автобус. Не їхав, а пересувався. Пасажирів не брав. Водій пояснив, що не хоче сідати до в’язниці. Я його розумію.
Не краще й на дорогах району. На підйомі до Подорожнього зранку стало машин вісім. Очікували, коли працівники дорожньої служби лопатами розкидають по дорозі пісок.
Порадували пересічні громадяни. На вулиці Миру чоловік в камуфляжі лопатою розкидав пісок.
А тепер, шановний читач, вгадай, яку оцінку виставили жителі міста Світловодському місцевому самоврядуванню?
Вадим Степанець

 P.S. Фото зроблені уже після 9.00. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Громадська рада. Бенефіс Максима Ільченка

В ідбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради. На порядку денному питання облаштування тротуарів та доріг в місті, освітлення вулиць, дитячі майданчики та закупівля необхідного для дитячих спортивних шкіл. Перші три питання в компетенції заступника міського голови з питань ЖКГ. Отже, доповідав Максим Ільченко. Ремонт доріг, тротуарів в місті – це прерогатива міської влади. І фінансування має бути з міського бюджету. Нажаль, міський бюджет, як доповів Ільченко, «потягти» все не в змозі. Зробити ремонт другої об’їзної дороги можливо тільки шляхом спільного фінансування. Міська влада спробує це зробити. Кошти на облаштування тротуару по другій об’їзній будуть закладені на наступний рік. Освітлення міста є актуальним для міста. Максим Ільченко повідомив, що це питання для нового керівника ККП є пріоритетним. Зараз на цій дільниці новий керівник. Він займається впровадженням новітніх технологій, енергозберігаючих ламп. Роботи провод...

Граблі світловодського міського голови

Минулого тижня світловодський міський голова несподівано запросив на пресконференцію місцевих журналістів та блогерів.  До цього цього мер або самостійно робив дописи чи відео в соцмережах, або запрошував окремих журналістів. А тут несподівано... Призначено було на суботу, на 10.00. колеги зібралися вчасно, а от міський голова... Запізнився, ой, затримався, хвилин на сорок. Автор цих строк не відвідував пресконференції і минулми мерів, але тарки запізнень/затримок не припоминає.  Сподіваюся, що в подальшому такого не буде. Хочу відзначити і новинку в таких заходах. Було запропоновано зареєструватися заздалегідь та обов'язково повідомити про питання, яке будеш задавати. Чесно, проігнорував. Просто прийшов. Ні, не вигнали.  Тепер по суті. Питання колег були не нові. Вони давно обговорюються в соцмережах. Про світло, тепло, харчування дітей. Відповіді уже також давно озвучені. Не бачу сенсу повторювати. Мене ж цікавило тільки одне питаннях - що міський голова запропонує...

СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ у селі Талова Балка

Спасо-Преображенський храм в селі Талова Балка є однієї із найкращих архітектурних пам’яток Кіровоградщини та відомий своєю історією не тільки на теренах України а й поза її межами. З давніх часів Талова Балка славилася своїми краєвидами та цілющою енергетикою місця, на якому стоїть церква. Молячись у цій канонічній споруді в душі настає мир і спокій. Багато людей відвідувало та й досі відвідує ці благодатні місця. Будівництво Спасо-Пре­о­бра­женсь­кої церкви розпочалося на початку дев'ятнадцятого століття місцевим поміщиком, генерал-майором царської армії у відставці Федором Боровським. Нажаль до освяти Федір Артемійович не дожив, тож його справу продовжив рідний брат Іван Боровський. Автором проекту храму був Родіон Казаков, до речі у Спасо-Преображенського храму є брат близнюк храм святої Варвари який знаходиться у Москві на вулиці Варварка. Дослідники завірили, що ці два храми дуже схожі. Під час війни Спасо-Преображенський храм занепав, богоборці використовували його я...