Перейти до основного вмісту

Мер на засіданні Координаційної ради цитував Жванецького

Сьогодні відбулося засідання Координаційної ради з допомоги АТО. В кабінеті міського голови зібралися волонтери, керівники держаних установ. Під час засідання обговорювалися питання роботи координаційного центру та поточні проблеми, пов’язані з АТО.
Завідувач відділом Олександр Швець повідомив про проведену роботу. Центр, що розташований в адмінбудинку, працює. До працівника можна зателефонувати як із стаціонарного телефону, так і з мобільного. Виникла проблема із встановлення палаток для збору коштів на допомогу АТО. Волонтер Малицький відмовився від встановлення палатки на ринку та чергування в ній. Він завірив, що для нього та його групи палатка не потрібна. Це повідомлення визвало незадоволення міського голови. На його думку це неправильно: «треба-нетреба».
Учасники наради довго оговорювали необхідність посвідчень для волонтерів. Згідно законів України волонтерські організації мають спочатку зареєструватися в установленому порядку, а потім уже працювати. Зрозуміло, що зараз не до таких формальностей. Начеб то дійшли до згоди, що волонтерам все ж будуть видавати посвідчення.
Новий військовий комісар майор Микола Грінченко підняв питання щодо сплати благодійних внесків за аналізи чоловіками, які зараз проходять медкомісію по мобілізації. Він вважає такий підхід абсурдним. Міський голова зреагував на це і повідомив, що усім мобілізованим аналізи будуть проводити безкоштовно. Відшкодування витрат, за твердженням міського голови, буде проведено за рахунок міського бюджету. Як на мене, то це неправильно. За аналізи ми сплачуємо благодійні внески, які йдуть до благодійного фонду ЦРЛ.  Компенсувати ж їх будуть з бюджетних коштів, а не з благодійного фонду. Благодійний фонд – це «священна корова», яка призначена для іншого?
Присутні на засіданні бійці АТО подякували за передані два автомобіля, та допомогу, яку надають їм волонтери.
Волонтери в ході спілкування живо обговорювали проблеми своєї діяльності. Зокрема, обговорили і питання здачі крові для поранених.
До обговорення долучився і міський голова. Він процитував Михайла Жванецького.   «Удобства во дворе, а двора нет». Цими словами мер охарактеризував нашу державу. Хочу зауважити, що це вже не перший раз, коли мер зневажливо висловлюється щодо держави.  В зв’язку з цим у мене виникають питання до світловодського міського голови Юрія Котенка.
Вам не подобається держава Україна, а зарплату та пенсію Ви теж не будете отримувати від держави?
Ви постійно підкреслюєте, що ви відноситися до місцевого самоврядування, то місцеве самоврядування – це не держава Україна?
Отже, як міський голова, ви готові служити будь-якій державі, чи силі?

Вадим Степанець 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Громадська рада. Бенефіс Максима Ільченка

В ідбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради. На порядку денному питання облаштування тротуарів та доріг в місті, освітлення вулиць, дитячі майданчики та закупівля необхідного для дитячих спортивних шкіл. Перші три питання в компетенції заступника міського голови з питань ЖКГ. Отже, доповідав Максим Ільченко. Ремонт доріг, тротуарів в місті – це прерогатива міської влади. І фінансування має бути з міського бюджету. Нажаль, міський бюджет, як доповів Ільченко, «потягти» все не в змозі. Зробити ремонт другої об’їзної дороги можливо тільки шляхом спільного фінансування. Міська влада спробує це зробити. Кошти на облаштування тротуару по другій об’їзній будуть закладені на наступний рік. Освітлення міста є актуальним для міста. Максим Ільченко повідомив, що це питання для нового керівника ККП є пріоритетним. Зараз на цій дільниці новий керівник. Він займається впровадженням новітніх технологій, енергозберігаючих ламп. Роботи провод...

Граблі світловодського міського голови

Минулого тижня світловодський міський голова несподівано запросив на пресконференцію місцевих журналістів та блогерів.  До цього цього мер або самостійно робив дописи чи відео в соцмережах, або запрошував окремих журналістів. А тут несподівано... Призначено було на суботу, на 10.00. колеги зібралися вчасно, а от міський голова... Запізнився, ой, затримався, хвилин на сорок. Автор цих строк не відвідував пресконференції і минулми мерів, але тарки запізнень/затримок не припоминає.  Сподіваюся, що в подальшому такого не буде. Хочу відзначити і новинку в таких заходах. Було запропоновано зареєструватися заздалегідь та обов'язково повідомити про питання, яке будеш задавати. Чесно, проігнорував. Просто прийшов. Ні, не вигнали.  Тепер по суті. Питання колег були не нові. Вони давно обговорюються в соцмережах. Про світло, тепло, харчування дітей. Відповіді уже також давно озвучені. Не бачу сенсу повторювати. Мене ж цікавило тільки одне питаннях - що міський голова запропонує...

СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ у селі Талова Балка

Спасо-Преображенський храм в селі Талова Балка є однієї із найкращих архітектурних пам’яток Кіровоградщини та відомий своєю історією не тільки на теренах України а й поза її межами. З давніх часів Талова Балка славилася своїми краєвидами та цілющою енергетикою місця, на якому стоїть церква. Молячись у цій канонічній споруді в душі настає мир і спокій. Багато людей відвідувало та й досі відвідує ці благодатні місця. Будівництво Спасо-Пре­о­бра­женсь­кої церкви розпочалося на початку дев'ятнадцятого століття місцевим поміщиком, генерал-майором царської армії у відставці Федором Боровським. Нажаль до освяти Федір Артемійович не дожив, тож його справу продовжив рідний брат Іван Боровський. Автором проекту храму був Родіон Казаков, до речі у Спасо-Преображенського храму є брат близнюк храм святої Варвари який знаходиться у Москві на вулиці Варварка. Дослідники завірили, що ці два храми дуже схожі. Під час війни Спасо-Преображенський храм занепав, богоборці використовували його я...