Перейти до основного вмісту

Засідання виконкому: пропозиція «Веселки» та злочинна схема розкрадання грошей



Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Вперше на ньому, за відсутності Валентина Козярчука, головувала перший заступник міського голови Олена Балюк.
Члени виконкому розглянули низку важливих питань. Зупинюся на кількох, на мій погляд, найбільш цікавих та важливих.
Так єдиним балансоутримувачем житлового фонду від тепер є комунальне підприємство "Житлосвіт 2012". Це надасть можливість підприємству розрахуватися з боргами, в тому числі, і по заробітній платі. Сподіваюся, що це тільки перший крок і на цьому реформа ЖЕКів не  закінчиться.
Як ми вже повідомляли раніше, на сесії міської ради до складу виконавчих органів ввели новий відділ – відділ внутрішнього аудиту і контролю за надходженнями та використанням бюджетних коштів. Сьогодні члени виконкому затвердили порядок планування його діяльності. Сподіваємося, що це відділ виправдає наші сподівання щодо наповнення бюджету міста.

Новий склад виконкому сьогодні розглянув улюблене питання старого – знесення дерев.
Питання цікаве. Щоб знести дерево, потрібно потратити немалі кошти. Члени виконкому неодноразово піднімали питання щодо того, щоб не витрачати гроші на знесення дерев, а заробляти на цьому. Можна виставити це питання на конкурс, а спиляні дерева віддавати на дрова. Але з’ясувалося, що тополі ніхто на дрова брати не бажає. Крім того, Віктор Тербан запропонував не тільки пиляти, а й саджати нові дерева. На це питання очільник УЖКГ  нічого виразного сказати не зміг. А Олександр Агапов пожартував: «Спадкоємність поколінь: батьки садили, ми – пиляємо, а значить наші діти  – саджатимуть».
Виконком розглянув  виконання протокольних доручень. Одне з них стосувалося павільйону по вулиці Героїв України, 110, в якому торгували квітами.  В.о. начальника УЖКГ  Боровський розповів, що покищо виконати ці роботи неможливо. Не проведені розрахунки вартості робіт. Членів виконкому така відповідь здивувала. Павільйон не капітальний, що там рахувати. Після дебатів члени виконкому все ж погодилися надати час Боровському на проведення розрахунків.
Після розгляду всіх питань порядку денного члени виконкому поспілкувалися в режимі вільного обговорення. Це стало уже доброю традицією.
Заступник міського голови з питань ЖКГ Анна Нестеренко доповіла членам виконкому про пропозицію ТРК «Веселка». Наші колеги заборгували міській громаді пристойні гроші за оренду приміщення. І ось тепер ТРК запропонувала оригінальну схему розрахунку. Вони будуть висвітлювати роботу міської ради на своєму каналі. За це міська рада їм буде платити, а ТРК перерахує ці гроші в рахунок оплати свого боргу. Як вам схемка? Члени виконкому оцінили красоту гри!!
Далі Ірина Козак ознайомила присутніх із своїм відкриттям. А розкрила вона схему, за якої гроші не поступають до міського бюджету у повному обсязі. Вона це прямо назвала «розкрадання грошей». В загальному плані це виглядає так. Міська рада здає в оренду місця для розміщення білбордів. Плата за це має йти до міського бюджету безпосередньо. Має, але… вона не надходить. ЇЇ сплачують комунальному підприємству Бюро архітектури. Аті вже перераховують в бюджет. Таким чином, до бюджету попадає лише близько 40% від сплачуваної суми. Коментарі зайві. Слідкуємо далі за розвитком події.
Вадим Степанець
P.S. Обіцяю згодом розповісти більше про відкриття Ірини Козак.  

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Громадська рада. Бенефіс Максима Ільченка

В ідбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради. На порядку денному питання облаштування тротуарів та доріг в місті, освітлення вулиць, дитячі майданчики та закупівля необхідного для дитячих спортивних шкіл. Перші три питання в компетенції заступника міського голови з питань ЖКГ. Отже, доповідав Максим Ільченко. Ремонт доріг, тротуарів в місті – це прерогатива міської влади. І фінансування має бути з міського бюджету. Нажаль, міський бюджет, як доповів Ільченко, «потягти» все не в змозі. Зробити ремонт другої об’їзної дороги можливо тільки шляхом спільного фінансування. Міська влада спробує це зробити. Кошти на облаштування тротуару по другій об’їзній будуть закладені на наступний рік. Освітлення міста є актуальним для міста. Максим Ільченко повідомив, що це питання для нового керівника ККП є пріоритетним. Зараз на цій дільниці новий керівник. Він займається впровадженням новітніх технологій, енергозберігаючих ламп. Роботи провод...

Представники громадськості результатами роботи депутатської комісії не задоволені

  Результатів рооти комісії з питань законності та реалізації державної регуляторної комісії у сфері господарської діяльності в місті очікувало багато мешканців. Саме ця комісія опікується питаннями етики та поведінки депутатів Світловодської міської ради. Засідання відбулося 1 вересня. На засідання прийшли представники громади. Підсумками роботи членів комісії світловодці розчаровані. Про це говорили мені ті, хто відвідав засідання.    Чому так сталося? Тут все просто. Жителі міста очікують, що міський голова та й весь депутатський корпус, зможе законно втрутитися в конфлікт між депутатом міської ради Максимом Бакуменко та військовим Вадимом Брусликом. Мешканці міста однозначно підтримали захисника. Про конфлікт можна почитати на Світловодськ Live . ( http://svitlovodsklive.blogspot.com/ ) Міський голова Андрій Маліцький обіцяв створити комісію щодо депутата Бакуменка. Час ішов, але про комісію ніхто нічого не чув. В той же час, депутат написав скаргу на Вадима Бруслика ...

СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ у селі Талова Балка

Спасо-Преображенський храм в селі Талова Балка є однієї із найкращих архітектурних пам’яток Кіровоградщини та відомий своєю історією не тільки на теренах України а й поза її межами. З давніх часів Талова Балка славилася своїми краєвидами та цілющою енергетикою місця, на якому стоїть церква. Молячись у цій канонічній споруді в душі настає мир і спокій. Багато людей відвідувало та й досі відвідує ці благодатні місця. Будівництво Спасо-Пре­о­бра­женсь­кої церкви розпочалося на початку дев'ятнадцятого століття місцевим поміщиком, генерал-майором царської армії у відставці Федором Боровським. Нажаль до освяти Федір Артемійович не дожив, тож його справу продовжив рідний брат Іван Боровський. Автором проекту храму був Родіон Казаков, до речі у Спасо-Преображенського храму є брат близнюк храм святої Варвари який знаходиться у Москві на вулиці Варварка. Дослідники завірили, що ці два храми дуже схожі. Під час війни Спасо-Преображенський храм занепав, богоборці використовували його я...