Перейти до основного вмісту

На виконкомі прийняли цікаві рішення


Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Воно пройшло без міського голови, який був у відрядженні. Головувала заступник міського голови Анна Нестеренко. Серед шістнадцяти винесених та прийнятих рішень були досить цікаві та корисні для громади.

Так члени виконкому ввели в дію рішення конкурсного комітету від 26 січня 2016 року щодо переможця конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Ним став Кременчуцький національний технічний університет ім. Остроградського. Завдання університету – підготовка документів, які подають на конкурс перевізники. Це надасть можливість уникнути корупцію.

Виконавчий комітет розглянув питання надання пільг щодо плати на землю державним установам. Начальник управління економіки Олександр Наумчик повідомив, що в рази надання такої пільги державним установам, а їх у нас 38, бюджет втратить 850379 грн. Вирішено винести на розгляд сесії два проекти. Одним пропонується надати пільгу, іншим – відмовити. Тепер це будуть вирішувати депутати на сесії.

Виконавчий комітет погодив проект рішення щодо збільшення штату виконавчих органів влади. Уявляю зараз реакцію читача, але пропоную не поспішати. Вирішено ввести посаду головного спеціаліста з інформаційного забезпечення. Він буде займатися проблемами наповнення сайту міської ради та обслуговування інформаційної мережи виконкому.

Виконком знову повернувся до питання надбавок вчителям, яке визвало резонанс в місті. Члени виконкому прийняли рішення, яке відповідає вимогам законодавству України. А саме:
«1. Відмінити рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 21.01.2016 р.№ 33 «Про порядок виплат у 2016 році по галузі «Освіта».
2. Внести зміни до  рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28.08.2015 року № 582 «Про порядок підготовки закладів освіти до навчального року», а саме підпункті 4 пункту 1 рішення викласти в новій редакції: «4) Під час проведення тарифікації передбачити: надбавку за престижність праці педагогічних працівників закладів освіти, щорічну грошову винагороду за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків педагогічним працівникам, надбавку працівникам бібліотек за особливі умови роботи в розмірах, передбачених законодавством та в межах фінансування».
3. Керівникам освітніх установ та  закладів Світловодська згідно з повноваженнями, наданими чинним законодавством, самостійно встановлювати розміри надбавок, доплат та винагород (премій) педагогічним працівникам в розмірах, передбачених законодавством та в межах фінансування».


Здається, тепер поставлена крапка у питанні, хто визначає винагороду вчителям.

Вадим Степанець

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Громадська рада. Бенефіс Максима Ільченка

В ідбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради. На порядку денному питання облаштування тротуарів та доріг в місті, освітлення вулиць, дитячі майданчики та закупівля необхідного для дитячих спортивних шкіл. Перші три питання в компетенції заступника міського голови з питань ЖКГ. Отже, доповідав Максим Ільченко. Ремонт доріг, тротуарів в місті – це прерогатива міської влади. І фінансування має бути з міського бюджету. Нажаль, міський бюджет, як доповів Ільченко, «потягти» все не в змозі. Зробити ремонт другої об’їзної дороги можливо тільки шляхом спільного фінансування. Міська влада спробує це зробити. Кошти на облаштування тротуару по другій об’їзній будуть закладені на наступний рік. Освітлення міста є актуальним для міста. Максим Ільченко повідомив, що це питання для нового керівника ККП є пріоритетним. Зараз на цій дільниці новий керівник. Він займається впровадженням новітніх технологій, енергозберігаючих ламп. Роботи провод...

Граблі світловодського міського голови

Минулого тижня світловодський міський голова несподівано запросив на пресконференцію місцевих журналістів та блогерів.  До цього цього мер або самостійно робив дописи чи відео в соцмережах, або запрошував окремих журналістів. А тут несподівано... Призначено було на суботу, на 10.00. колеги зібралися вчасно, а от міський голова... Запізнився, ой, затримався, хвилин на сорок. Автор цих строк не відвідував пресконференції і минулми мерів, але тарки запізнень/затримок не припоминає.  Сподіваюся, що в подальшому такого не буде. Хочу відзначити і новинку в таких заходах. Було запропоновано зареєструватися заздалегідь та обов'язково повідомити про питання, яке будеш задавати. Чесно, проігнорував. Просто прийшов. Ні, не вигнали.  Тепер по суті. Питання колег були не нові. Вони давно обговорюються в соцмережах. Про світло, тепло, харчування дітей. Відповіді уже також давно озвучені. Не бачу сенсу повторювати. Мене ж цікавило тільки одне питаннях - що міський голова запропонує...

СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ у селі Талова Балка

Спасо-Преображенський храм в селі Талова Балка є однієї із найкращих архітектурних пам’яток Кіровоградщини та відомий своєю історією не тільки на теренах України а й поза її межами. З давніх часів Талова Балка славилася своїми краєвидами та цілющою енергетикою місця, на якому стоїть церква. Молячись у цій канонічній споруді в душі настає мир і спокій. Багато людей відвідувало та й досі відвідує ці благодатні місця. Будівництво Спасо-Пре­о­бра­женсь­кої церкви розпочалося на початку дев'ятнадцятого століття місцевим поміщиком, генерал-майором царської армії у відставці Федором Боровським. Нажаль до освяти Федір Артемійович не дожив, тож його справу продовжив рідний брат Іван Боровський. Автором проекту храму був Родіон Казаков, до речі у Спасо-Преображенського храму є брат близнюк храм святої Варвари який знаходиться у Москві на вулиці Варварка. Дослідники завірили, що ці два храми дуже схожі. Під час війни Спасо-Преображенський храм занепав, богоборці використовували його я...