Перейти до основного вмісту

Де гроші від утилізації «Криму»

 На кінці 90-х років ХХ століття хлопці та дівчата, мешканці центральної України, по-здоровому заздрили підліткам із Світловодська. Предметом заздрості був СКЮМ. Уявіть, усі тільки мріяли про море, а світловодські діти могли реально виходити в море під керівництвом справжніх морських вовків. А потім наступили буремні 90-і, та почалася руїна, руїна, насамперед, в головах.
Спочатку зробили усе, щоб СКЮМ не працював, а потім справа дійшла і до майна. В 2010 році Управління світи передало дві баржі Комбінату комунальних послу і метою утилізації. Так вирішили наші міські депутати. Підставою для утилізації став припис санепідемстанції додо цих барж. Я не ставлю під сумнів рішення посажної інстанції, я про інше.
За твердженням Михайла Касьянова, який свого часу очолював СКЮМ, передати повинні були баржу, яка була буквально вкопана в берег і слугувала своєрідним берегоукріпленням, та баржу «Крим», або «Адольф Гітлер». Але… далі усе відбувається як під час в цирку під час виступу ілюзіоніста. Згідно рішення виконкому ККП передають «Крим» та «Метеор». Я не спеціаліст з морської справи, але розумію, що «Метеор» не зовсім схожий на баржу, та й виготовлений він не з заліза а з алюмінію.  
Що далі? Далі баржа «Крим» тихо, без лишнього галасу ріжеться. Про це я вже повідомляв читачів у публікації «Як порізали «Адольфа Гітлера». Але тихо не вийшло. Громадські активісти Михайло Касьянов та Микола Середенко підняли це питання. Зараз цим займається УБОП та прокуратура. На останній позачерговій сесії міської ради депутати Сапянов та Юшко теж цікавилися долею утилізації означених морських суден та отриманими за це коштами. Міський голова Юрій Котенко пообіцяв надати всебічний звіт після завершення роботи правоохоронних органів.
Сподіваюся, що громада отримає відповіді на питання які судна підлягали утилізації, та куди пішли гроші від утилізації того ж «Криму»? За твердженням громадських активістів, це не менше 600 тон металу.


Вадим Степанець

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Військовий проти депутата. Не упереджено

  Сьогодні, на площі, біля будинку міської ради, зустрілися військовий Вадим Бруслик та депутат Світловодської міської ради Максим Бакуменко. Зустрілися, щоб з’ясувати стосунки, публічно, у присутності громадян. Передісторія Ця історія вийшла з Facebook та привернула увагу жителів нашого міста. Мешканець нашого міста Вадим  Бруслик, який зараз захищає нас на фронті, запостив у відео мережі ФБ звернення, в яких він звинуватив депутата у образі його особисто та його сі м’ ю. Крім того, Вадим Бруслик звинуватив Максима Бакуменка у кришуванні підприємця, який є винуватцем у неприємному запаху, що досаджує мешканцям району Табурища та придбанні авто і квартир у корупційний спосіб. У відео Вадим закликав депутата до зустрічі біля будинку міської ради. На зустріч прийшли громадяни міста. Позиції сторін   Бруслик позиціонував  себе у яклсті військового, який захищає свою країну, своє місто, свою сім’ю і хотів би, щоб влада в місті займалася питаннями, які хвилюють його мешканців. В

Представники громадськості результатами роботи депутатської комісії не задоволені

  Результатів рооти комісії з питань законності та реалізації державної регуляторної комісії у сфері господарської діяльності в місті очікувало багато мешканців. Саме ця комісія опікується питаннями етики та поведінки депутатів Світловодської міської ради. Засідання відбулося 1 вересня. На засідання прийшли представники громади. Підсумками роботи членів комісії світловодці розчаровані. Про це говорили мені ті, хто відвідав засідання.    Чому так сталося? Тут все просто. Жителі міста очікують, що міський голова та й весь депутатський корпус, зможе законно втрутитися в конфлікт між депутатом міської ради Максимом Бакуменко та військовим Вадимом Брусликом. Мешканці міста однозначно підтримали захисника. Про конфлікт можна почитати на Світловодськ Live . ( http://svitlovodsklive.blogspot.com/ ) Міський голова Андрій Маліцький обіцяв створити комісію щодо депутата Бакуменка. Час ішов, але про комісію ніхто нічого не чув. В той же час, депутат написав скаргу на Вадима Бруслика до ВСП і конфл

Громадська рада. Бенефіс Максима Ільченка

В ідбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради. На порядку денному питання облаштування тротуарів та доріг в місті, освітлення вулиць, дитячі майданчики та закупівля необхідного для дитячих спортивних шкіл. Перші три питання в компетенції заступника міського голови з питань ЖКГ. Отже, доповідав Максим Ільченко. Ремонт доріг, тротуарів в місті – це прерогатива міської влади. І фінансування має бути з міського бюджету. Нажаль, міський бюджет, як доповів Ільченко, «потягти» все не в змозі. Зробити ремонт другої об’їзної дороги можливо тільки шляхом спільного фінансування. Міська влада спробує це зробити. Кошти на облаштування тротуару по другій об’їзній будуть закладені на наступний рік. Освітлення міста є актуальним для міста. Максим Ільченко повідомив, що це питання для нового керівника ККП є пріоритетним. Зараз на цій дільниці новий керівник. Він займається впровадженням новітніх технологій, енергозберігаючих ламп. Роботи провод